Tel:
Çin Tam Geçişli Küresel Vana Üretici
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Altın üst vana Oubei Town, Wenzhou, Çin, nerede top girişi, metal koltuk ve V tipi balls.On bu topu dahil olmak üzere hassas topları her türlü yapabilirsiniz, yüzen, trunnion, Gate globe çek valf, kelebek ürünlerimizin aralığı bulunan Vana, etc.Sürely müşteri özel ihtiyaçlarına göre onları tasarlayabilirsiniz.

Ana sayfa ÜrünlerBS 1873 Küresel Vana

Vidalı ASTM A 217 BS 1873 Küresel Vana, Os & Y Küre Vana Sınıfı 150 # ~ 2500 #

Vidalı ASTM A 217 BS 1873 Küresel Vana, Os & Y Küre Vana Sınıfı 150 # ~ 2500 #

  • Screwed ASTM A 217 BS 1873 Globe Valve , Os&Y Globe Valve Class 150# ~ 2500#
  • Screwed ASTM A 217 BS 1873 Globe Valve , Os&Y Globe Valve Class 150# ~ 2500#
 • Screwed ASTM A 217 BS 1873 Globe Valve , Os&Y Globe Valve Class 150# ~ 2500#

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: 中国
  Marka adı: GOLD TOP
  Sertifika: BS1873

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 adet
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
  Teslim süresi: 30 GÜN
  Yetenek temini: 100 + adet + 30 gün
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Szize: 2 '' - 48 '' Bitiş Bağlantı: Flanşlı / BW
  Operasyon: El çarkı / Dişli / Elektrik / Pnömatik / Hidrolik calss: 150 # ~ 2500 #
  düzeltmek: Karbon / Paslanmaz Çelik Tasarım ve Üretim Standardı: BS1873

  Vidalı ASTM A 217 BS 1873 Küresel Vana, Os & Y Küre Vana Sınıfı 150 # ~ 2500 #
  Küre Valfleri
  API 6DKüresel valf, sıvının aktığı gövdeye bir delik içerir. İş mili ucunda bulunan bir disk delik ekseni boyunca içeri ve dışarı doğru hareket ettirmek üzere tasarlanmıştır. Disk, delikte oturmak üzere hareket ettirildiğinde akış yolu kapanır. Disk, delikten uzaklaştıkça akış yolu giderek artar. Delicinin (oturma yeri) yüzeyi genellikle erozyona dirençli, cilalanmış bir yüzey kaplamalı malzemeden yapılmış değiştirilebilir bir parça olarak mühendislik yapmaktadır. Sıkı kapatma gerekiyorsa diske yumuşak bir koltuk takılabilir. Akış kontrol görevleri için disk, sıklıkla konturlu bir ete sahip mühendislik şekli ile birlikte verilir.

  El ile çalıştırılan valfler için, mil saplamanın döndürülmesi diski içeri ve dışarı doğru hareket ettirmek için vidalanmıştır. Aktüatörlü kontrol vanaları için mili pnömatik, hidrolik veya elektrikli doğrusal bir aktüatör kullanarak giriş ve çıkışı yapar.

  Dünya valflerindeki akışkan akış yolu normalde valf boyunca yüksek bir akışkan kafa kaybı olacak şekildedir. Satır içi gövde tasarımı en yüksek kafa kaybına, açılı model gövde tasarımında ise daha düşük kafa kaybına sahiptir. Düşük kafa kaybı özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanmış bazı glob vanalar dizaynları vardır. (Ref Dynamic Controls kartuş valfleri) .. Globe valfler 3mm çaptan 400mm çapa kadar olan boyutlarda temin edilir ve 450 barg'a kadar olan basınçlarda boyut sınırlaması için kullanılabilir. Sızdırmazlık sistemlerine bağlı olarak valfler 600 oC'ye kadar olan sıcaklıklarda kullanılabilir.
  Çeşitli boyutlarda, basınç derecelendirmelerinde ve malzemelerdeki bir dünya supap serisini sunuyoruz.

  Küre valfleri, isimlerinin türetildiği yuvarlak gövdeli doğrusal hareket valfleridir. Dünya valfleri açık olduğunda, akışkan disk kenarıyla koltuk arasındaki boşluk boyunca akar. Bu valfler endüstride tamamen açık veya tamamen kapalı açma / kapama valfı olarak yaygın olarak kullanılmaktadır, ancak ince ayarlamalar yapılmasına gerek olmadığı sürece kısma için kullanılabilirler. Bu nedenle buhar gibi gaz akışını kontrol etmek için mürekkep valfleri idealdir. Fiş ve koltuk profilindeki değişiklikler, daha hassas ayarlamaya olanak tanır ve en rafine formlarında kontrol valfleri bulunur.

  Küre valfler aşağıdaki avantajları sağlar: pozitif kapatma veya kısma ve kontrol sunar ve yüksek basınç sınırları vardır. Bir süre kapalı iken sopa yapmazlar ve sıcaklık dalgalanmalarına maruz kaldıklarında bazı kapılar gibi tıkanmazlar. Onların başlıca dezavantajı, akış özelliklerinin önemli bir basınç düşüşüne neden olmasıdır.
  Doğrusal bir işlem olan ve açılması düşük bir çalıştırma kuvveti gerektiren glob valfleri, uzaktan çalıştırma için kolayca harekete geçirilebilir. Mil vanaları düz, açı veya eğik desen içinden geçebilir. eğik desen basınç düşüşünü azaltmak için akış katsayısını arttırır.
  Bir glob supabı seçerken, çalışma sıcaklığı ve basıncını, ortam özelliklerini, akış gereksinimlerini, görev şartlarını, fiziksel kısıtlamaları ve çevre için uygunluğu göz önüne almak önemlidir. Montaj sırasında, valfın akışının valfın altından üste gelene kadar konumlandırılmasını sağlamak önemlidir.
  Geniş imalat tesisimiz sayesinde, geniş bir dizi Globe Valve sağlayabildik. Bu ürünler iyi nitelikli uzmanların katı denetimi altında yüksek dereceli temel malzemeden faydalanarak son derece hassas bir şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca, tüm ürün gamımızı imal etmek için imalat sürecinde en son makineler ve ileri teknikler kullanıyoruz. Değerli müşterilerimizin farklı gereksinimlerini karşılamak için, çeşitli özellikleri olan ürünlerimizi sunuyoruz.
  İnşaat
  Vidalı kaput, OS & Y, Arka koltuklar
  Vidalı kaynaklı kaput, OS & Y.,
  Backseated
  Basınç sızdırmaz kaput, OS & Y., Arka Koltuklu
  Standartlar
  BS 5352 ASME B16.34
  API 6A PED
  Diğer detaylar:
  • Efektlerin düz veya dışbükey bir tabana sahip bir tıpayla kapanması, valfın merkezinde bulunan uygun bir yatay yuvaya indirilir
  • Açik-off hizmet için kullanilir
  • Kısıtlama işlemlerini gerçekleştirir
  Tasarım Açıklaması:
  • 150 LBS & 300 LBS için API 603 Tasarımı
  • API 600 Tasarım
  • Vidalı ve boyunduruğun dışında
  • Vidalı kaput (1,500 lb'ye kadar basınç sızdırmazlık kaputu)
  • Motor kaputu ile entegre
  • Disk gevşek
  • Yenilenebilir koltuk çemberleri
  • Yükselen sap ve el çarkı
  • Vites kullanıldı
  • Aktüatör ile kullanılabilir
  Malzeme:
  • ASTM A-216 Gr. DAK
  • ASTM A-217 Gr. WC6
  • ASTM A-352 Gr. LCB
  • ASTM A-351 Gr. CF8
  • ASTM A-351 Gr. CF8M
  • ASTM A-351 Gr. CF3M
  • Müşterinin isteği üzerine diğer malzemeler

  İletişim bilgileri
  Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

  İlgili kişi: sales

  Tel: +8613758447235

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler
  Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
  Tel:86-577-86621729
  Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Tam Geçişli Küresel Vana Tedarikçi. © 2017 - 2020 fbballvalve.com. All Rights Reserved.