Tel:
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Altın üst vana Oubei Town, Wenzhou, Çin, nerede top girişi, metal koltuk ve V tipi balls.On bu topu dahil olmak üzere hassas topları her türlü yapabilirsiniz, yüzen, trunnion, Gate globe çek valf, kelebek ürünlerimizin aralığı bulunan Vana, etc.Sürely müşteri özel ihtiyaçlarına göre onları tasarlayabilirsiniz.

Ana sayfa ÜrünlerTam Geçişli Küresel Vana

API6D TAM DAHIZ KÜRESEL VANA R-PTFE KOLTUK 150LB 14inç KÜRESEL SS304 DİŞLİ İŞLEM

API6D TAM DAHIZ KÜRESEL VANA R-PTFE KOLTUK 150LB 14inç KÜRESEL SS304 DİŞLİ İŞLEM

 • API6D TAM DAHIZ KÜRESEL VANA R-PTFE KOLTUK 150LB 14inç KÜRESEL SS304 DİŞLİ İŞLEM
 • API6D TAM DAHIZ KÜRESEL VANA R-PTFE KOLTUK 150LB 14inç KÜRESEL SS304 DİŞLİ İŞLEM
API6D TAM DAHIZ KÜRESEL VANA R-PTFE KOLTUK 150LB 14inç KÜRESEL SS304 DİŞLİ İŞLEM
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: 中国
Marka adı: GOLD TOP
Sertifika: API6D
Model numarası: Q41F
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 5 ~ 35days
Yetenek temini: 100 + adet + 25days
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: CF8 Bağlantı: RF BW SW ASME B16.5, ASME B16.25
Basınç: 150 lb ~ 2500lbs Standart: ASME B16.34
Ürün Açıklaması: Yan yana monte edilmiş küresel vana TRIM: SS304
Bağlantı ucu: ASME B16.5, ASME B16.25
Vurgulamak:

tam bağlantı noktası küresel vana

,

tam akışlı küresel vana

API6D TAM DAHIZ KÜRESEL VANA R-PTFE KOLTUK 150LB 14inç KÜRESEL SS304 DİŞLİ İŞLEM

Dolu burçlu küresel vana, boru boyutuyla topunun delik çapının aynı boyutta olduğu bir valfdir. Azaltılmış delikli ballvalves, topunun delik çapının boru boyutuyla aynı boyutta olmadığı bir valfdir. En azından azaltılmış ballvalves ball çapı, boru boyutundan bir boyut daha düşüktür; yani 4 inç boru ve top çapı 3 inçtir (genellikle 4 x 3 inç küresel vana olarak sembolize edilmiştir). Tanımından, tam deliğin daha az basınç düşüşüne sahip olacağını ve azalan delik, orta parçada daralma yapan bir sınırlama deliği olduğu için azalan basınç deliğine sahip olacağını kolayca anlayabiliriz. Dolu veya azalan delikli küresel vana kullanıldığında?

Ağırlık ve maliyetin önemli olduğu offshore platform uygulaması için varsayılan olarak, azaltılmış delikli küresel vanalar kullanılmalıdır. Azaltılmış küresel vanalar, tam çaplı küresel vanalara kıyasla daha hafiftir. Ayrıca, indirilmiş delikli küresel valfler, valflerdeki basınç düşüşünün hizmetlerde belirgin bir etki yaratmadığı uygulamalarda kullanılabilir (en çok uygulama sırasında azaltılmış küresel valf yoluyla basınç düşüşü çok düşüktür).

Gemi veya herhangi bir sıvı servisini izole etmek için kullanılan harekete geçirilmiş küresel vanalar için indirgenmiş küresel vana genelde üretim izolatörü, emme yıkayıcı, glikol jeneratörü vb. Için kullanılır. Tam delikli tahrikli küresel valfler genellikle şişirmek için kullanılır, pigtable hattı, üretim manifoldu, boru hattı vb. Aslında, basınç düşüşü önemli olmadığı için darbeli veya benzer herhangi bir uygulama için, azalan delik de kullanabiliriz. Ancak genellikle proje gerekliliklerinden kaynaklanır ve bu da tam kapsamlı olmasını gerektirir. Domuz boyama özelliği ile domuzun geçmesine izin vermek için tam delik biçiminde olması gereken pigtable hat ile farklılık göstermektedir.

Aşağıda, Valbart'tan tam küresel vana ve azaltılmış delikli küresel vana gösterilmektedir.

DÖKÜM TRONYON KÜRESEL VANASI

Trunniyon küresel vana , çeşitli Class150 ~ Class2500 ortamlarını kesmek veya bağlamak için kullanılır. Farklı malzemelerden yapılmış vanalar, su, buhar, yağ, sıvılaştırılmış gaz, doğal gaz, kömür gazı, nitrik asit, oksitleyici, üre ve benzeri çeşitli ortamlar için uygundur. Sürüş modları manuel çalışma ve elektrikli çalışma içerir. Bağlantı biter flanş veya popo kaynağı olabilir.

YAPISAL ÖZELLİKLER
1. Çift Blok ve Kanama (DBB)
Supap kapatıldığında ve orta boşluk deşarj valfı vasıtasıyla boşaltıldığında, akış yukarı ve aşağı koltuklar, çift blok fonksiyonunu gerçekleştirmek için giriş ve çıkıştaki sıvıyı bağımsız olarak bloke edecektir. Boşaltma cihazının diğer bir fonksiyonu, test sırasında sızıntı olursa valf yuvasının kontrol edilebilmesidir. Buna ek olarak, vücudun içerisindeki birikintiler, ortamdaki yabancı maddelere karşı koltuktaki hasarı azaltmak için deşarj cihazından yıkanabilir ve deşarj edilebilir.

2. Düşük İşletme Torku
Trunnion boru hattı küresel vana, işletme basıncı altında daha düşük tork elde edebilmek için tambur topu yapısını ve kayan valf yuvasını uygular. Sürtünme katsayısını, yüksek yoğunluklu ve yüksek incelikli gövde ile birlikte en düşük seviyeye indirmek için kendinden yağlamalı PTFE ve kayıcı yatak kullanır.
3. Acil Mühürleme Cihazı
Çapı 6 inç (DN150) veya daha yüksek çaplı küresel valflerin hepsi gövde ve koltukta sızdırmazlık maddesi enjeksiyon cihazı ile tasarlanmıştır. Kazara bağlı olarak koltuk yüzüğü veya kolu O halkası hasar gördüğünde, karşılık gelen sızdırmazlık maddesi, koltuk halkası ve gövdesinde orta sızıntı olmaması için sızdırmazlık maddesi enjeksiyon cihazı ile enjekte edilebilir. Gerekirse, yardımcı sızdırmazlık sistemi, temizliğini korumak için koltuğu yıkamak ve yağlamak için kullanılabilir.

4. Ateşe Dayanıklı Yapı Tasarımı
Valf kullanımı esnasında yangın durumunda PTFE, kauçuk veya diğer metal olmayan malzemelerden yapılmış conta halkası, mil O halkası ve orta flanş O halkası yüksek sıcaklıkta parçalanır veya hasara uğrar. Ortamın basıncı altında küresel vana, metal conta halkasını topa temas ettirmek için koltuk tutucuyu topa doğru hızla itecek ve valf sızıntısını etkili bir şekilde kontrol edebilen yardımcı metal metal sızdırmazlık yapısını oluşturacaktır. Trunnion boru hattı küresel vanağındaki yanmaz yapı tasarımı, API 607, API 6FA, BS 7655 ve diğer standartlara uygundur.

Ölçüler: DN50 ~ 2000mmNPS 2 "~ 48"

Basınç Aralığı: 150LB ~ 1500LB

Gövde Malzemesi: WCB, WC6, LCB, WC9, CF8, CF8M, CF3 ve CF3M

Yumuşak Koltuklar: PTFE, RPTFE, PEEK, DEVLON, NYLON.

Metal Koltuklar: Tungsten Karbür (TC), Kalıplı, Ni60.

Sıcaklık: -30ºC ~ 425ºC

Standart:

Tasarım: API6D, BS1414 / ASME B 16.34

Yüz Yüze: ASME B 16.10

End Flanş: ASME / ANSI B 16.5,

BW Bitiş: ASME B 16.25

Test: API598

Yangına dayanıklı : API607 / API6FA

Anti-statik NACE MR-01-75.

Çift blok ve kanama tasarımı (DBB)

 • Çift saplı sızdırmazlık.
 • Top kapalı veya tamamen açıldığında boru hattının basınçlı sızdırmazlığını sağlayabilir.
 • Daha kısa üst manşon, yatak yükü ve çalışma torkunu azaltır
 • Limit cihazı valfin doğru açılma ve kapanma pozisyonunu garanti eder.
 • Top ve gövde kök yükünü azaltmak için ayrılmıştır.
 • Gövde, patlamaya karşı tasarımını benimser.
 • Sızdırmazlık yüzeyi, metalik yuvaya polimer veya plastik ile sokulmuştur
 • Metalbackli kendinden yağlamalı PTFE rulman ve PTFE itme pulları
 • Açma torkunu azaltın ve valfin servis ömrünü uzatın.
 • Köprü kaçağı, acil durum gres yuvası ile önlenebilir.

Uygulama
Rafineri
Kimyasal
petrokimya
Enerji santrali
Gaz

Sürüş seçeneği:
Bıçak kapısı valfi için sunulan tahrik aktüatörleri, yükselen veya yüksüz gövdeli el çarkı veya alternatif olarak çift veya tek etkili pnömatik silindirler, Konik Dişli, elektrikli tahrik düzenekleri içerir.
Pnömatik Aksesuarlar:
Silindir ve Solenoid / Filtre / Limit anahtarı (OUMRON, FESTO, IFM, P + F) / Pozisyonlayıcı (YTC, ABB, SIEMENS, AZBIL) / Silindir ve Solenoid (FESTO, AirTAC, HERION, ASCO, UNIWO, SMC)
parçalar
Elektrikli Motor Aktüatörü:
Aktüatör Yapımı - Rotork, Auma, ACT, Antrieb vb.

İletişim bilgileri
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

İlgili kişi: sales

Tel: +8613758447235

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Tel:86-577-86621729
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Tam Geçişli Küresel Vana Tedarikçi. © 2017 - 2021 fbballvalve.com. All Rights Reserved.