Tel:
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Altın üst vana Oubei Town, Wenzhou, Çin, nerede top girişi, metal koltuk ve V tipi balls.On bu topu dahil olmak üzere hassas topları her türlü yapabilirsiniz, yüzen, trunnion, Gate globe çek valf, kelebek ürünlerimizin aralığı bulunan Vana, etc.Sürely müşteri özel ihtiyaçlarına göre onları tasarlayabilirsiniz.

Ana sayfa

Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD Fabrika turu

  • Üretim hattı
    Goldtop Valve 1998 yılında kurulmuş ve şu anda altı iştiraki, birçok denizaşırı ofis ve Çin'de bir satış ağı bulunmaktadır. Toplam arsa alanı 21.000 m2, 50'nin üzerinde çalışanı ve yıllık 32.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Goldtop Valve, her fabrika ve her pazar arasındaki talepler için ERP sistemi ile genel düzenlemeler yapar ve sayısal kontrollü tezgah, sayısal olarak kontrol edilen 400'ün üzerinde işleme ekipmanı ve metal ısıl işlem ekipmanları ile işleme merkezleri bulunur sıkma-freze makinesi, genel amaçlı makine tezgahı, büyük dikey torna tezgahı, küresel torna, vs, kimyasal bileşim analizi, mekanik özellik testi ve UT, MT, PT malzeme tahribatsız muayene, masa tipi spektrograf gibi test cihazları için çeşitli test yöntemleri , malzeme darbe test cihazı, taşınabilir sertlik (Brinell) test cihazı, PMI spektral analiz cihazı, kaplama kalınlık ölçeri, ultrasonik duvar kalınlık göstergesi, Lloyds sertifikalı yanmaz test cihazları, çok düşük sıcaklık ve yüksek sıcaklık test sistemi, tork test sistemi, düşük sıcaklık kaçak test sistemi , vb, ürünün kalitesini etkin bir şekilde kontrol etmek için tasarlanmıştır.Goldtop Valve birçok ulusal yeni basınç dengesi sert conta vana, kendinden yağlamalı sert conta vana, esnek / sert çift contalı çamur vana, uzun mesafeli nakliye için küresel vana, uzun mesafeli nakliye için vana, domuz rampası için vana geliştirilmesi için teknik patentler ve alıcı vb.

İletişim bilgileri
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

İlgili kişi: Mr. Jerry Li

Tel: 86-13758447235

Faks: 86-577-86631026

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Tel:86-577-86621729
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Tam Geçişli Küresel Vana Tedarikçi. © 2017 - 2022 fbballvalve.com. All Rights Reserved.